Melih İnan PAK kimdir?

Bilişim Sektörüne ilk adımı 1996 yılında, eğitime Mesleki Lisede ve Bilgisayar Donanımı Bölümü’nü okurken attım. Aynı zamanda hobi olarak ilgilenmeye başladığım Bilgisayar Dünyası, bugüne kadar profesyonel olarak mesleğimi icra ettiğim bir tutku haline dönüştü.

İş hayatına, Arçelik A.Ş.’de, Bilgi Teknolojileri (BT) Personeli olarak başladım. Daha sonra, BT, Telekomünikasyon, Elektronik Güvenlik ve Eğitim sektöründe çeşitli tecrübelerim oldu. Bu sırada, BT Personeli, Eğitmen, Orta Düzey Yönetici ve Kıdemli Danışman olarak çeşitli görevlerde bulundum.

Zaman buldukça hem akademik hem de teknik eğitimler alarak kendimi sürekli geliştirmeye çalıştım. Bu vesile ile, Lise’den sonra önLisans eğitimimi yine Bilgisayar Donanım bölümünde, Lisans eğitimimi ise Bilgisayar Mühendisliği alanında tamamladım. Ayrıca, halen Bilgisayar Mühendisliği alanında Yüksek Lisans eğitimine devam ediyorum.

Teknik eğitimler ve saha çalışmaları sayesinde ise özellikle Microsoft ürün ve servisleri alanında MCT, MCSE, MCITP, MBSP, MCSA, MCTS, MBSS ve MCP gibi ünvanları almaya hak kazandım.

Halen Microsoft Türkiye'de, "Teknoloji Deneyim Programları Yöneticisi" olarak çalışıyorum ve paylaşmak istediğim tüm tecrübelerimle birlikte burada olacağım.

Sevgilerle…

Melih İnan PAK

certificates